
8 listopada obchodzony jest na świecie jako Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. W Polsce znany jest jako Dzień Zdrowego Śniadania. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyły sie specjalne zajęcia, podczas których dzieci dowiedziały się jak ważne jest zdrowe odżywianie i same przygotowały tosty oraz owocowe szaszłyki. Wszystko zostało zjedzone ze smakiem.




Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
Zdrowe śniadanie u Przedszkolaków
