
Dziś zerówkowicze obchodzili zaległy Dzień Zdrowego Śniadania, którego celem jest promowanie wśród najmłodszych dobrych nawyków żywieniowych i zachęcanie do spożywania śniadania, będącego najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia.
Dzieci przed przygotowaniem posiłków oczywiście umyły rączki, a następnie przystąpiły do śniadaniowej uczty, samodzielnie komponowały pyszne i zdrowe tosty zarówno wytrawne jak i na słodko po czym zajadały je z wielkim apetytem.
Dzień Zdrowego Śniadania był doskonałą okazją do utrwalenia wiadomości o zdrowym odżywianiu, poznawania nowych smaków i czerpania radości ze wspólnego spożywania posiłku. Po takim śniadaniu energii do zabawy i nauki nikomu nie brakowało!
Każdy zerówkowicz już wie, że najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia jest śniadanie, a prawidłowe żywienie decyduje o rozwoju dziecka, a także ma wpływ na aktywność w ciągu dnia!




Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a:
