W klasie drugiej odbył się konkurs pt. „Najpiękniejsza zakładka do książki". Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych oraz zachęcenie dzieci do czytania. Uczniowie mieli za zadanie samodzielnie wykonać zakładkę do książki , wykorzystując dowolne techniki i materiały plastyczne. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością - wykonały piękne i wyjątkowe zakładki do książek. Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania talentów plastycznych oraz promowania czytelnictwa.