To był magiczny czas pełen bajkowych strojów, uśmiechów i dobrej zabawy!
Naszych zerówkowiczów odwiedził specjalny gość – rodzic, który w ciekawy sposób przeczytał dzieciom znaną i lubianą bajkę „Trzy małe świnki”.
Z całego serca dziękujemy i – ze względu na zachwyt dzieci – zapraszamy ponownie!
 
 
 
 
                                   
 
 
Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a: