
Jesień u zerówkowiczów pachnie ciepłą herbatą. Dzieci po spacerze przygotowywały rozgrzewającą herbatkę z jabłkiem, imbirem, cytryną, pomarańczą, miodem, goździkami, cynamonem i anyżem. Zerówkowicze w tym dniu przyniosły swoje ulubione kubeczki i w oczekiwaniu na przyjście Pani Dyrektor delektowały się jesiennym trunkiem. Oczywiście nie zabrakło domowego ciasta do herbatki.
To była pyszna i pachnąca lekcja o tym, jak dbać o siebie w jesienne dni!




Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a
