5 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości. Był to wyjątkowy moment, w którym cała społeczność szkolna mogła wspólnie uczcić ten ważny dla Polski dzień.
W wierszach, pieśniach i tańcach wszyscy uczcili 107 rocznicę powstania Niepodległego Państwa Polskiego.
Pamiętamy, szanujemy, świętujemy.
 
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć i występy dzieci na naszej stronie Facebook'a