Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w cudownej akcji ,,Przynieś misia” – akcja charytatywna na rzecz dzieci z oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Kielcach.

Fundacja Miśka Zdziśka "Błękitny Promyk Nadziei" już po raz piąty organizuje akcję charytatywną "Przynieś Misia" z okazji nadchodzącego Dnia Misia, który obchodzony jest 25-go listopada.

Fundacja zbiera pluszowe misie i inne zabawki z całego regionu by przekazać je małym pacjentom leżącym na oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
Osoby dobrej woli będą mogli zostawiać nowe zabawki: maskotki, puzzle, kolorowanki, książki, bloki, kredki, mazaki, farbki i tym podobne przedmioty.

Bardzo istotne jest to, by podarunki były nowe. Poza zabawkami można przynosić również przybory szkolne. 24 listopada, zebrane dary trafią w ręce małych pacjentów Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.

Pokażmy jak wielkie serca ma nasza społeczność szkolna !