
Składamy serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom oraz Pracownikom Szkoły, którzy włączyli się w zbiórkę na rzecz Schroniska „Psy Pani Magdy” w Rytlowie, trwającą w dniach
1–30 października 2025 r.
1–30 października 2025 r.
Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zgromadzić znaczną ilość karmy, koców oraz innych niezbędnych akcesoriów, które zostały przekazane do Przychodni Weterynaryjnej Hau- Miau w Jędrzejowie. Z jej pomocą trafią one następnie do schroniska.
Cieszymy się, że los bezdomnych i porzuconych zwierząt
nie jest obojętny społeczności naszej szkoły.
nie jest obojętny społeczności naszej szkoły.


