
Za nami obchody Dnia Dyni. Zerówkowicze uczestniczyli w zajęciach podczas, których poznali bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia. Były zabawy ruchowe, muzyczne, quizy, filmy, a wszystko z dynią w tle. Poza dyniowymi zabawami uczniowie wykonywali na zajęciach prace plastyczno-techniczne. Wszystkie dynie były piękne, ciekawe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju. Dynia przysporzyła nam wiele radości i miłych wrażeń.




Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a
