„Cicha Noc, Święta Noc...”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas spędzony w gronie najbliższych, w atmosferze spokoju, zadumy i radości.
  W dzisiejszym dniu uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wzruszające przedstawienie Bożonarodzeniowe skierowane do rodziców, społeczności szkolnej, zaproszonych gości.
Młodzi artyści opowiedzieli historię Świętej Rodziny. Podczas przedstawienia mogliśmy zobaczyć taniec aniołów, wysłuchać pięknie śpiewanych kolęd i pastorałek.
Jasełka w wykonaniu dzieci wzruszyły publiczność, wprowadziły wszystkich w magiczny świąteczny czas.
  Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała nauczycielom i dzieciom za przygotowanie uroczystości. Następnie złożyła zebranym życzenia świąteczne i noworoczne. Do życzeń dołączył się Ks. Proboszcz naszej parafii.