Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego dziś w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Spódnicy. W to nietypowe święto zaangażowały się niemal wszystkie Uczennice, Panie Nauczycielki oraz Pani Dyrektor. W tym dniu szkolne korytarze były wypełnione bardziej kobiecą częścią garderoby.
 
To święto nazywane również Dniem Kobiecości, jest zachętą dla wszystkich kobiet i dziewczyn aby przynajmniej w tym jednym dniu zrezygnowały ze spodni na rzecz spódnicy.