Uczniowie klas 1–4 naszej szkoły wzięli udział w sportowych rozgrywkach na etapie regionalnym „Lekkoatletyka z Orlika”, które odbyły się na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Jędrzejowie. Konkurencje zostały przeprowadzone pod czujnym okiem pana Bartłomieja Bartosza.
Mimo wyniku, jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników!
Dziękujemy uczniom za wspaniałego ducha walki, postawę fair play i pełne zaangażowanie. Najważniejsze, że towarzyszyła nam dobra zabawa i radość ze wspólnego, sportowego wysiłku!
A że energii nam zdecydowanie nie brakowało, po zakończonych zawodach udaliśmy się jeszcze na pobliski plac zabaw, korzystając z pięknej pogody!
 
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a: