Za nami uroczyste rozdanie dyplomów za udział w ogólnopolskim konkursie "Fantazyjny ptak". Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością stworzyły wyjątkowe prace, które zachwycały kolorami, pomysłowością i starannością wykonania. Gratulujemy wszystkim uczestnikom – każda praca była naprawdę piękna i niepowtarzalna.