
Dnia 30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dla uczniów klas 1–3 zostały zorganizowane zawody sportowe, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i pozytywnych emocji.
Wszyscy uczestnicy chętnie brali udział w przygotowanych konkurencjach. Były wyścigi, tory przeszkód, rzuty do celu i wiele innych zabaw ruchowych, które sprawdziły zarówno sprawność fizyczną, jak i współpracę w grupie. Nie zabrakło także głośnego dopingu ze strony koleżanek z klasy.
To był wspaniały dzień pełen uśmiechów, ruchu i wspólnej zabawy – idealny sposób na świętowanie Dnia Chłopaka!




Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a
