
Dzień Chłopaka w wielkim stylu!
W tym dniu każdy chłopiec z grupy 5,6-latków zamienił się w tajnego agenta 007 u boku, którego czuwała asystentka ! Ich zadaniem było wykonanie poszczególnych misjii, by na końcu AGENCI mogli zajrzeć do tajemniczej skrzyni z prezentami !
Przed nimi były zadania specjalne : szyfry do złamania, przeszkody do pokonania, tajemnice do odrycia oraz taniec z asystentką ! Każdy z Agentów otrzymał identyfikator. Dziewczynki jako asestentki musiały przekazywać wskazówki, podawac zadania i wspierać agentów w trudnych chwilach. Każdy AGENET ze wsparciem tak cudownej asystentki dotarł do wyznaczonego celu- tajemniczych skrzyń i otrzymał PREZENT i w tym miejscu w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy za wspaniałe prezenty co widac po twarzach dzieci na zdjęciach- jaką radość im sprawiły !
Na koniec był obiecany – kończący sezon grill.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla naszych cudownych chłopców !






Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a
