W tym tygodniu podczas lekcji trzecioklasiści krok po kroku poznawali drogę, jaką musi przejść zboże, aby na naszych stołach pojawił się pachnący chleb. Rozmawiali o pracy rolnika, młynarza i piekarza, a na zakończenie sami wcielili się w rolę małych piekarzy.
Dzieci wyrabiały „chlebki” i inne wypieki z masy solnej – było dużo radości, kreatywności i… odrobina mąki na szkolnych ławkach
Brawo dla naszych uczniów za zaangażowanie i piękne prace!
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a