
Uczniowie naszej szkoły wraz z dziećmi ze starszego oddziału przedszkolnego wybrali się spacerem na ognisko przy torach kolejki wąskotorowej. Była to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu, integracji i radosnych zabaw na świeżym powietrzu.



Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook'a
