Jestem sobie zerówkowicz
Nie grymaszę i nie płaczę....
Mamy tu zabawek wiele
Razem bawić się weselej
Bo kolegów dobrych mam....
Mamy klocki kredki farby
To są nasze wspólne skarby
Bardzo dobrze tutaj nam...
Kto jest beksą i mazgajem
Ten się do nas nie nadaje
Niechaj w domu siedzi sam
Ram tam tam ram tam tam.
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na stronie naszego Facebook'a