BAL MIKOŁAJKOWY W CENTRUM KULTURY W JĘDRZEJOWIE

W Centrum Kultury w Jędrzejowie odbył się tradycyjnie jak co roku bal mikołajkowy, w którym wzięło udział około 200 dzieci ze szkół podstawowych z terenu miasta Jędrzejów.

Atrakcji nie brakowało. Na dzieci czekał poczęstunek, piękne dekoracje oraz zabawa taneczna z animatorami przy muzyce zespołu Super Duo z Jędrzejowa.
W sali kameralnej na piętrze centrum odbyły się nie tylko tańce, ale też spotkanie z czarodziejem. Czarodziejem, którego stylu życia nie można było nazwać zdrowym. To na jego przykładzie dzieci dowiedziały się o różnych nałogach oraz wzięły udział w profilaktycznych konkursach z nagrodami.
Bal w Centrum Kultury w Jędrzejowie nie mógł się obejść bez seansu filmowego. W tym roku dzieci obejrzały film Disneya pod tytułem „Dziwny Świat”.
Główną i chyba najbardziej wyczekiwaną atrakcją tego wieczoru była wizyta Świętego Mikołaja, który przybył do Jędrzejowa z przygotowanymi dla dzieci prezentami. Każdy z uczestników balu dostał prezenty i mógł spędzić chwilę z dobrodusznym świętym.
 Bal mikołajkowy zorganizowany został przez Gminę Jędrzejów i Centrum Kultury w Jędrzejowie.