Obchody Świeta Niepodległości

10 listopada w naszej szkole podczas uroczystej akademii uczczono Narodowe Święto Niepodległości. W uroczystości tej wzięła udział cała społeczność szkolna- przedszkolaki, uczniowie i nauczyciele. Przypomniano ważne wydarzenia historyczne. Przygotowany montaż słowno -muzyczny wywarł na wszystkich duże wrażenie. Patriotyczne pieśni i słowa wierszy przypomniały wszystkim trudną drogę Polski do wolności.
   Delegacja uczniów z naszej szkoły brała również udział w powiatowych obchodach Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9:45 mszą świętą w Kościele Świętej Trójcy. Po jej zakończeniu wszyscy uczestnicy prowadzeni przez poczty sztandarowe przemaszerowali pod pomnik Bohaterów Ziemi Jędrzejowskiej. Następnie odśpiewano Hymn Państwowy. Delegacje przedstawicieli instytucji państwowych, kombatantów, szkół i harcerzy złożyły kwiaty.