Ślubowanie klas pierwszych

Dzień 28 października 2022 roku na długo pozostanie w pamięci tegorocznych pierwszoklasistów oraz ich rodziców, ponieważ najmłodsi uczniowie naszej szkoły przeżywali uroczystość ślubowania. Z tej okazji przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.
    W niezwykle podniosłej atmosferze, w obecności pani dyrektor, na sztandar szkoły uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Elżbieta Pańtak dokonała pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Jasionnie.

Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki od rodziców i Samorządu Szkolnego.

Wszystkim nowo pasowanym uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce.