Dzień Dziecka
,,Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta''
🥳🤩🧍‍♀️🧍🍭🎊🎉🎈🎁
Dzień Dziecka to wyjątkowe święto. W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej w Jasionnie zamiast tradycyjnych lekcji zaplanowano szereg atrakcji dla najmłodszych.
Uczniowie przyszli do szkoły zaopatrzeni w kocyki i kiełbaski. Pięknym prezentem i niespodzianką dla dzieci był zamek dmuchany ufundowany przez Radną Ilona Sęk, brokatowe tatuaże a na ochłodę pyszna lemoniada. Dzieci z nieograniczoną energią poniosły się zabawie. Natomiast po wysiłku fizycznym mogły odpocząć przy ognisku i upiec kiełbaski. Plac szkolny zdobiły szalone, nietypowe i kreatywne fryzury uczniów oraz przedszkolaków.🤪 Na każdego czekał słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Ten dzień upłynął w miłej atmosferze.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc organizacji tego cudownego dnia.
Kochane Dzieci!
Wszystkiego najlepszego, abyście zawsze umiały dostrzegać piękno w małych rzeczach i cieszyć się każdą chwilą! 🥳

Więcej zdjęć na naszym fanpagy

Dzień Dziecka -galeria zdjęć