Nie od dziś wiadomo, że rower to znakomity środek lokomocji. Nasza szkoła promuje ten sposób rekreacji organizując szkolne wycieczki rowerowe.🚴‍♀️🚴
W dniu 06 czerwca 2024 r. na taką wycieczkę wyruszyła klasa V. Trasa wycieczki wiodła malowniczą ścieżką rowerową wzdłuż kolejki wąskotorowej gdzie mogliśmy podziwiać piękno przyrody i pooddychać świeżym powietrzem. Były też chwilowe przystanki, podczas których mogliśmy zregenerować siły. W programie wyprawy mieliśmy również ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz gry i zabawy. Piękna pogoda pozwoliła nam zrealizować wyznaczone cele. Dystans 20 km pokonaliśmy w znakomitej kondycji i świetnych humorach.
Wycieczka była bardzo udana, uczestnicy wrócili zadowoleni i...pozytywnie zmęczeni.