SKO- Szkolna Kasa Oszczędności

W 18 czerwca uczennice naszej szkoły uczestniczyły w gali podsumowującej Szkolną Akcję Oszczędzania ze Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie, która odbyła się w Centrum Kultury. Podczas uroczystości zostali wyróżnieni uczniowie, którzy aktywnie oszczędzali przez cały rok szkolny. Laureatką została Maja Piskorz, a wyróżnienie zdobyła Lena Pawlik oraz Wiktoria Obara. Warto podkreślić, że stypendium przyznane przez Zarząd ŚBS w Jędrzejowie za wyniki w nauce otrzymała Wiktoria Kania.
W sumie w naszej szkole w SKO oszczędza 29 uczniów, a są to wymieniona wcześniej laureatka i wyróżnione dziewczynki oraz: Hanna Michalska, Judyta Sęk, Justyna Węcek, Łukasz Dudała, Igor Fatyga, Krzysztof Gawłowski, Dominik Sygut, Natalia Cichoń, Nicola Kępa, Lena Kobędza, Karol Chudzik, Alan Sęk, Kinga Błaszkiewicz, Maja Laskowska, Lena Piskorz, Lena Sęk, Marcelina Węcek, Jakub Blicharski, Jakub Laskowski, Jan Michalski, Marcel Sęk, Emilia Kobędza, Agata Węcek, Wojciech Gawroński, Kasjan Małecki i Franciszek Śladkowski.
Wszyscy oszczędzający otrzymają drobne upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie w dniu zakończenia roku szkolnego.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszej stypendystce oraz wszystkim oszczędzającym w SKO!!!