Dzień Nauczyciela

Dnia 12.10.2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.         Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Następnie przekazała głos uczniom. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych pedagogów. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
 Na zakończenie ponownie głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.