Dzień Kobiet - przedszkolne SPA
👗👠👒👑💍💎🎁💄💐

8 marca to wyjątkowy dzień w roku, w którym swoje święto obchodzą małe i duże kobietki. W grupie 5,6-latków chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowym. Radosna atmosfera panowała już od samego rana, ponieważ przedszkolna sala zmieniła się w salon SPA i urody. Było malowanie paznokci, masaż , maseczki na twarz, fryzjer oraz strefa beauty. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło również przepięknych prezentów od przedszkolnych gentlemanów. A na koniec pyszny poczęstunek, który dopełnił ten dzień.
Dzień minął wszystkim bardzo przyjemnie i z pewnością na lata przetrwa w sercach małych kobietek.

Więcej na naszej stronie Facebook

Dzień Kobiet w przedszkolu