"ZDROWO JEM, WIECEJ WIEM"
                                                                                                                   🍏🍐🍊🍌🍉🍇🍓🫐🍈🍒🍑🍍🥕🫑🥦🍆

W ramach projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" uczniowie klas 1-3 wzięli udział w lekcji: Smacznie, zdrowo, kolorowo.
Celem lekcji było promowanie zdrowego odżywiania. Dzieci zostały podzielone na trzy drużyny. Zadaniem uczniów było wypisanie wszystkich zalet wynikających z codziennego spożywania owoców i warzyw. Zostały zorganizowane dwa konkursy. Konkurs smaku " Czy wiesz ,co jesz?" oraz konkurs dotyku " Czy wiesz ,co to jest?". Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie wygrała drużyna "Żółtych", ale wszystkie dzieci zasługują na wielkie brawa, ponieważ ich wiedza na temat zdrowego odżywiania jest bardzo obszerna.
Zwycięska drużyna otrzymała medale.