W dniu 29 stycznia w naszej szkole świętowaliśmy wyjątkowy i cudowny dzień, jakim jest Dzień Babci i Dziadka.
Za oknem zima, a u nas był to najcieplejszy dzień w roku, który wszystkim z nas sprawił ogromną radość. W tym szczególnym dniu dziadkowie spieszą się do swoich wnuków, aby wysłuchać przygotowanych piosenek, wierszy i inscenizacji. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III mogli wyrazić swoje uczucia kochanym babciom i dziadkom za ich trud włożony w wychowanie. Po wspaniałych występach małych artystów, wszystkie dzieci odśpiewały ,,Sto lat" oraz obdarowały swoich dziadków pięknymi laurkami.
   Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pomyślności i samych pięknych, niezapomnianych chwil w życiu.

Więcej na naszej stronie Facebook