„Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.”
K.Puchatek

18 stycznia w grupach przedszkolnych obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Tego niezwykle przyjaznego, ale nieco niezdarnego puchatego misia, kochającego miodek, znają i uwielbiają dzieci na całym świecie. W tym dniu dzieci wysłuchały opowiadań o Kubusiu Puchatku, wykonały prace plastyczne z bohaterami książki w roli głównej. Wykonały zadania, które otrzymały do wykonaniu w listach od Kubusia Puchatka tj. rozwiązały zagadki dotyczące Stumilowego Lasu, była również Puchatkowa gimnastyka oraz zadanie specjalne – zlizanie jak najszybciej miodku bez użycia rąk. Na zakończenie każde dziecko otrzymało smacznego misia oraz Dyplom Przyjaciela Kubusia Puchatka. Cała grupa świetnie się bawiła, było wiele radości i śmiechu.

Więcej na anaszej stronie Facebook

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA