ŚWIĄTECZNE WARSZATY DZIECI Z RODZICAMI

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, kiedy napełniają się ciepłem i zaczynają rozbrzmiewać w nich dźwięki kolęd. To chwile, kiedy bliskość rodziny i wspólne spędzanie czasu nabierają szczególnego znaczenia. Szczególne znaczenie miały też dla nas chwile spędzone w przedszkolu podczas warsztatów świątecznych kiedy to, mamy nadzięję, udało nam się poczuć magię Bożego Narodzenia w twórczym wydaniu. Warsztaty świąteczne to doskonała okazja, aby zanurzyć się w atmosferze świąt jeszcze głębiej, ucząc się nowych umiejętności i tworząc coś własnoręcznie. Wspólne tworzenie, wymiana doświadczeń i dzielenie się pomysłami podczas warsztatów mogą wzbogacić świąteczne świętowanie i uczynić je jeszcze bardziej niezapomnianym. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Więcej na naszej stronie Facebooku