Mikołajki w klasach I-III

W dniu 6 grudnia klasy I-III wzięły udział w wycieczce do Centrum Nauki Leonardo Da Vinci. Na uczestników wycieczki czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci przywitał Św. Mikołaj rozdając pyszne cukierki. Kolejna atrakcją dzisiejszego dnia był udział w warsztatach pt. „Kto o zdrowie dba, ten szczęśliwe życie ma." Podczas zajęć uczestnicy warsztatów przyglądali się mikroorganizmom, dowiedzieli się jaką rolę w przyrodzie odgrywają wirusy i bakterie, jak są zbudowane, a przede wszystkim jak je zwalczyć. Po zajęciach uczniowie zwiedzali Centrum Nauki i korzystali z wszystkich dostępnych eksponatów. Główną atrakcją dnia była prezentacja trzech nowych eksponatów, możliwość korzystania ze specjalnego stoiska, na którym można było przygotować własną ozdobę świąteczną oraz pokaz ciekłego azotu. Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

Wiecej na naszej stronie Facebook

Wycieczka do Centrum Leonarda da Vinci