PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2023

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowy moment w życiu każdego dziecka! Pełen emocji, nie tylko dla malucha, ale także dla jego rodziców.
W dniu 16 listopada odbyła się uroczysta akademia Pasowania na Przedszkolaka. Podczas uroczystości dzieci pochwaliły się jak dużo już potrafią. Przedstawione były piosenki, tańce, wierszyki i zabawy ruchowe. Wszystkie z występów zostały nagradzane gromkimi brawami przez towarzyszących i wspierających rodziców. Tego dnia dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, a za sprawą ,,czarodziejskiego lizaka,, pani dyrektor, maluchy stały się pełnoprawnymi członkami przedszkolnej społeczności.
   Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i wrażeń.
Kochane Przedszkolaki, życzymy Wam, aby wasza przedszkolna podróż była pełna uśmiechów
i niezapomnianych wspomnień.

Więcej na naszej stronie Facebook