"SPORTOWY KROK W SZKOLNY ROK"- WARSZTATY Z PŁYWANIA

W minioną sobotę 28 października odbyły się kolejne warsztaty sportowe organizowane w ramach rządowego programu MikroGranty, dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
   Były to zajęcia z pływania, które poprowadził znany sportowiec Mariusz Siembida, mistrz Europy, wicemistrz świata, olimpijczyk.
Poprzez warsztaty motywacyjne, a także treningi pływackie Pan Siembida zachęcał, by nie poddawać się i dążyć do upragnionych celów oraz mamy nadzieję, że wzbudził u dzieciaków chęć realizacji sportowych marzeń.
  Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji tego sportowego wydarzenia Miejskiej Pływalni w Jędrzejowie, nauczycielom i pracownikom Szkoły Podstawowej w Jasionnie , Panu Mariuszowi Siembidzie, Stowarzyszenie Równać Szanse Jasionna 2019, a także Ministerstwu Turystyki i Sportu, fundacji Orły Sportu

Więcej zdjęć na strobnie FB Stowarzyszenia Równać Szanse Jasionna 2019