Ślubowanie Klasy I

Zdjcie WhatsApp 2023 10 19 o 104812 c000534a

19.10.2023 zostanie pamiętaną datą dla naszych pierwszaków, gdyż doświadczyli oni niezwykłej uroczystości jaką jest ślubowanie. Wydarzenie to zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.
Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Udowodnili, że znają rzeczywistość szkolną i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. Najważniejszym momentem tego wydarzenia było złożenie uroczystego ślubowania oraz pasowania na uczniów, którego dokonała Dyrektor szkoły p. Izabela Bąkiewicz. Wszyscy uczniowie zostali oficjalnie włączeni do grona Szkoły Podstawowej w Jasionnie.
Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole przyniesie pierwszoklasistom wiele radosnych chwil.