ZAPRASZAMY!

Już w najbliższy poniedziałek 25 września, zapraszamy Was na niezapomniany Piknik Sportowy, który odbędzie się w godzinach od 9.00 -16.00 przy Szkole Podstawowej w Jasionnie.
Będzie to wyjątkowy dzień dla dzieci, ponieważ przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji m.in.:

⚽️Warsztaty piłkarskie z Jackiem Krzynówkiem, polskim piłkarzem, który występował na pozycji pomocnika, reprezentant Polski. Wystąpił w 96 spotkaniach reprezentacji Polski. Był uczestnikiem turniejów finałowych mistrzostw świata w 2002 i 2006 roku oraz Mistrzostw Europy w 2008 r. Należy do Klubu Wybitnego Reprezentanta. Dwukrotnie wybierany był piłkarzem roku w plebiscycie ” Piłki Nożnej” (2003,2004).

🕺Warsztaty taneczne z Rafałem Maserakiem, tancerzem najwyższej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich, dwukrotny wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, trzykrotny wicemistrz Polski w ,,10 tańcach", finalista turniejów zagranicznych, trener tańca programu ,, Taniec z Gwiazdami".

I wiele, wiele innych...

Serdecznie wszystkich zapraszamy!