"SPEŁNIONE MARZENIA"

13 września zapisze się na zawsze w naszej historii Szkoły Podstawowej w Jasionnie. Po wielu latach marzeń i starań budowa nowoczesnej hali sportowej, która w końcu stworzy uczniom godne warunki, staje się faktem.

Z tej okazji w dniu dzisiejszym odwiedzili nas wspaniali goście: poseł na sejm p. Michał Cieślak, Burmistrz Miasta Jędrzejowa p. Marcin Piszczek, kierownik SCUW p. Ewa Fortunka, prezes Stowarzyszenia Równać Szanse Jasionna 2019 p. Elżbieta Pańtak oraz pozostali członkowie zarządu stowarzyszenia.
Pan Michał Cieślak przekazał wszystkim wspaniałą informacje o przyznaniu naszej szkole kwoty 2 817 100 zł. na budowę nowoczesnej hali sportowej z programu Ministerstwa Sportu i Turystki „Sportowa Polska”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej inicjatywy i okazaną pomoc! Podziękowania kierujemy do Ministra Sportu i Turystyki Posła Kamila Brtniczuka, Burmistrza Miasta Jędrzejowa Marcina Piszczka, Posła Michała Cieślaka , a także do naszego radnego powiatowego Tomasza Kwietnia, który zawsze wspiera i angażuje się w sprawy naszej szkoły.
„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.”