23 czerwca Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

„ Są chwile, co długo w pamięci zostają,
Choć czas upływa, nie przemijają.
Są też osoby, które raz poznane
Nie będą nigdy już zapomniane.”

Po roku intensywnej pracy nadszedł upragniony odpoczynek.
Jednak tegoroczna uroczystość miała wymiar szczególny, bowiem uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, zaproszeni goście pożegnali odchodzącą na emeryturę Panią Dyrektor Elżbietę Pańtak oraz Panią Bożenę Leksę.
   Część artystyczną przygotowali wychowankowie, podziękowali za wspólnie spędzony czas i przekazaną wiedzę.
Pani Dyrektor podziękowała za wieloletnią pracę, tworzenie miłej atmosfery, serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi.
Nie obyło się bez zadumy, wspomnień, łez wzruszenia, ciepłych słów, uśmiechów i życzeń.
   Kolejnym punktem naszej uroczystości było podsumowanie roku 2022/2023.
Uczniowie klasy III, którzy zakończyli pierwszy etap edukacji pożegnali się ze swoją wychowawczynią.
   Dla ósmoklasistów był to czas pożegnania się z ich podstawówką, rówieśnikami, nauczycielami, pracownikami szkoły. Teraz przed nimi nowa droga i ważne życiowe wybory.
   Naszym Absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach i realizacji swoich marzeń.