W środę 21 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gali podsumowującej Szkolną Akcję Oszczędzania ze Świętokrzyskim Bankiem Spółdzielczym w Jędrzejowie, która odbyła się w Centrum Kultury. Podczas uroczystości zostali wyróżnieni uczniowie, którzy aktywnie oszczędzali przez cały rok szkolny. Laureatami byli: Maja Piskorz, Dominik Sygut, Wiktoria Obara, a wyróżnieni zdobyli: Judyta Sęk i Lena Pawlik.
   W sumie w naszej szkole w SKO oszczędza 22 uczniów, a są to wymienieni wcześniej laureaci i wyróżnieni oraz: Karol Chudzik, Justyna Węcek, Lena Kobędza, Jan Michalski, Hanna Michalska, Nicola Kępa, Lena Fiuk, Łukasz Dudała, Wiktoria Kania, Marcelina Węcek, Krzysztof Gawłowski, Kinga Błaszkiewicz, Maja Laskowska, Lena Piskorz, Natalia Cichoń, Alan Sęk, Blicharski Jakub.
   Wszyscy oszczędzający otrzymają drobne upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie w dniu zakończenia roku szkolnego.