„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa….wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Jasionnie oraz wszystkim Rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tej rodzinno- szkolnej imprezy.
Dziękujemy za podarowanie fantów na loterię, za upieczenie pysznych ciast, za zaangażowanie w trakcie pikniku, pomoc w kwestiach organizacyjnych .
Dziękujemy naszym uczniom za różnorodne występy artystyczne oraz za pomoc w czasie trwania Festynu. Jesteśmy z Was bardzo dumni.
  Dziękujemy pracownikom szkoły, nauczycielom i obsłudze za pomoc w realizacji Festynu. Państwa pomysłowość, wsparcie i ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie naszej imprezy.
   Gorąco dziękujemy wszystkim darczyńcom, sponsorom, przyjaciołom szkoły, którzy wsparli nas rzeczowo i finansowo. Lista tych osób przerosła nasze oczekiwania, jest bardzo, bardzo długa.       Będziemy chcieli wszystkich raz jeszcze wskazać z imienia i nazwiska:
Miasto Jędrzejów
Grażyna i Zdzisław Florczyk
salon fryzjerski Ania
Restauracja GRACJA

Wielkie podziękowania składamy OSP Jasionna, KGW Jasionna, KGW Wilanów, Sołtys Andrzej Pazyra za bezinteresowną pomoc i wsparcie.
 Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Jędrzejowie oraz Straży Miejskiej za utrzymanie bezpieczeństwa podczas naszej imprezy.
   Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę naszych gości ze świata telewizji, muzyki, sportu i polityki. Dziękujemy za Waszą obecność.
Rafal Maserak, Wojciech Sikora, Dariusz Szpakowski, Marcin Mroczek, Tomasz Kłos, Piotr Świerczewski, Radosław Majdan, Stan Tutaj, Jędrzejowskie Gitary, Zespół Zbóje.
   Dziękujemy Kubie Gradowi, Radkowi Piaseckiemu i Eliza Kwiecień za wspaniałe zdjęcia i filmy, dzięki którym zawsze będziemy pamiętać o tym cudownym dniu.

Organizacja imprezy nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie i pomoc Radnego Powiatowego Pana Tomasza Kwietnia. Ogromnie Panu za wszystko dziękujemy. Jest Pan dowodem na istnienie ludzi dobrej woli, na których zawsze można polegać.

Bardzo dobra współpraca i pomoc tak wielu osób sprawiła, że tegoroczny festyn był bardzo udany. Kolejny raz mieliśmy dowód na to, ze dzięki wzajemnej życzliwości i zaangażowaniu wszystkich w pracę szkoły mogliśmy zorganizować wspaniałą imprezę.

Serdecznie dziękujemy.
Do zobaczenia za rok !

Zdjecia i filmy z naszego pikniku rodzinnego na naszej stronie Facebook