„Dzieci nie myślą ani o tym, co było, ani o tym, co będzie,

ale cieszą się chwilą obecną, jak mało kto potrafi.”

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. Obchody tego niezwykłego dnia w naszej szkole trwały od rana. Uczniowie klas I-III oraz oddziałów przedszkolnych korzystali z licznych atrakcji (malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, ognisko z kiełbaskami ), które przygotowane były dla nich na placu szkolnym. Młodzież z klas IV-VIII wzięła udział w imprezie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Dyrekcję, Grono Pedagogiczne oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Rakowie. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: lekcja muzealna, występy wokalne i taneczne, mecz piłki nożnej, pokaz sprzętu strażackiego i policyjnego. Były też słodkie przekąski oraz pyszne kiełbaski z grilla.
Społeczności SP w Rakowie bardzo dziękujemy za zaproszenie.
Wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i samych radosnych chwil!❤️❤️❤️