W czerwcu zakończył się szkolny konkurs fotograficzny dla kl. VI pt. ,,Ptaki wokół nas".

Oto zwycięzcy:
Wiktoria Obara
Karol Chudzik
Lena Fiuk
Wyróżnienie: Lena Pawlik, Lena Kobędza
Serdeczne gratulacje!